ART-Фуршет

основна 2Замовляйте фуршет для сезону 2016 рік вже сьогодні!

Контакты:

Тел. (068) 087-01-24 . (099) 257-50-74

Гарно продуманий фуршет — це справжня окраса будь-якого свята, будь то весілля, день народження, ювілей, корпоратив чи урочиста подія. Ми пропонуємо організацію святкових фуршетів, які сподобаються найвибагливішим клієнтам!

Гарантований спосіб зробити ваше свято незабутнім для гостей — це шоколадний фонтан. Він не тільки прикрашає фуршет, скільки створює особливий, солодкий настрій. У фонтані підігрітий шоколад безупинно спадає з ярусу на ярус м’якеньким каскадом, і у поєднанні з шматочками фруктів, сиру чи горіхів він здатен творити справжні дива.

Дуже актуальними на сьогоднішній день є кенді-бари. Candy-bar являє собою цілісну композицію, яка повторює тематику весілля, дня народження чи іншої вечірки. Прикрашений згідно стилістики свята столик, на якому в гарних вазах, підставках чи багаторівневих цукерницях викладені тістечка, капкейки, кейк-попси, макаруни, цукерки та інші солодощі — це і є кенді-бар.

Ми в соцмережах:

vk.com/shok.fontian

ok.ru/hokoladnyfontany

One Response so far.

  1. Оля:

    Дуже дуже гарно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>