Home » Статті » Весільна сукня » Чому нареченому неможна бачити сукню нареченої до весілля?

Чому нареченому неможна бачити сукню нареченої до весілля?

923479829374Забобонні нареченої не допускають того, щоб до весілля наречений побачив плаття або, що ще гірше, одягнену наречену. Це повір’я сягає своїм корінням в давні часи, але точно розповісти, звідки воно виникло, вам навряд чи хтось зможе. Так чи інакше, вважається, що наречений не повинен побачити наречену до торжества в шлюбній сукні, так як це обіцяє шлюбу бути недовгим, нещасливим, а то і зовсім бути розірваним, ще не почавшись.

Так чи інакше, навіть якщо марновірством ви не відрізняєтеся, краще зайвий раз не нервувати і проводити всі примірки у відсутності нареченого. Повірте — нервів при весільної підготовки буде витрачено чимало, і зайвий привід для переживань вам ні до чого.
Сучасні пари нерідко живуть разом до весілля. В цьому випадку приховати плаття від погляду нареченого буде вельми складно. Тим більше, що за кілька днів до весілля сукню необхідно вивісити «в повний зріст», щоб дати йому розправитися. Звичайно ж, з нареченим завжди можна домовитися, щоб він не заходив в кімнату з весільним платтям. Але куди діватися, якщо спокуса може бути занадто великий.

Так, головний аргумент, чому сучасні наречені не показують женихам плаття до потрібного моменту — це його перша реакція, яку, як правило, відображають оператори на фото і відео. Переграти подібні емоції — неможливо, і дуже важливо, щоб все відбулося саме вперше, в найпотрібніший момент.

Найцікавіше, якщо наречений хоче брати активну участь в підготовці весільного образу своєї обраниці. І нехай таке трапляється досить рідко, але все ж має місце бути. Але якщо ви вибрали цю людину, щоб розділити з ним своє життя, хто може бути кращим радником при виборі весільного плаття, ніж ваш майбутній чоловік?
Вірити у весільні прикмети чи ні, чи показувати нареченому плаття до весілля — це ваше особисте рішення, і напевно побачений ненароком поділ сукні не здатний вплинути на щасливе сімейне життя, якщо ви довіряєте один одному, щиро любите і готові один заради одного на все.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>