Home » Статті » Підготовка до весілля » Для чего потрібна весільна арка?

Для чего потрібна весільна арка?

29834982342Жодне сучасне весілля не обходиться без весільної арки. Цей елемент весільного декору, схожий на портал, символізує вхід пари в новий етап свого життя — як подружньої пари. Навіщо потрібна весільна арка? Дизайн весільної арки відрізняється на кожному весіллі.

Якщо на весіллі передбачається виїзна церемонія одруження, то саме під аркою молодята принесуть один одному свої любовні клятви. Це виглядає дуже романтично і символічно. Весільна арка в місці торжества виконує ошатну функцію — тут можна організувати фотозоні, та й у молодят буде гарне місце, щоб приймати привітання та подарунки гостей. Тим часом, в банкетному залі, де будуть сидіти наречений і наречена, за спиною також часто встановлюється декоративна арка.

Весільні арки найчастіше бувають у формі літери «П», тобто, на двох підставах. Нерідко арки виконують у формі підкови або серця. Дуже модні останнім часом арки на чотирьох підставах, в формі альтанки. Весільну арку можна орендувати, замовити у декораторів або ж зробити при належній вправності і фантазії самостійно.

Весільні арки прикрашають тканиною — фатином або органзой — в колір основного весільного декору, прикрашають квітами. При цьому, весільний флорист оформить вашу арку живими або штучними квітами з оригінальними гірляндами на ваш смак. Весільні композиції, оформлені з повітряних латексних і фольгованих кульок, наповнених гелієм, — це свіже і дуже незвичайне рішення, які вибирають сміливі молодята.

Арки можуть також бути оформлені за допомогою натуральних матеріалів, наприклад, лози, що дуже впишеться в стиль еко-весілля або весілля в стилі кантрі. Таку арку можна декорувати підвісними ліхтариками або свічками.

Для весільної церемонії на відкритому повітрі, особливо, якщо вона проводиться у вечірній час, варто подбати про належне освітлення. Тому буде дуже доречна романтична весільна арка, прикрашена струмливими тканинами і свічками в свічниках. Дуже модні лампи Едісона в помаранчевими нитками розжарювання красиво освітять вашу арку і привнесуть в церемонію стильні нотки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>