Home » Статті » Весільна сукня » Довгі весільні сукні. Фото

Довгі весільні сукні. Фото

254234234444Більшість наречених вибирає довгі весільні сукні. Вони вважаються класикою, яка не виходить з моди. Представляємо вам підбірку довгих весільних суконь, які ви завжди можете знайти у  весільних салонах Чернівців.

Довгі весільні сукні здатні не просто приховати недоліки фігури і вигідно підкреслити її гідності, а й перетворити дівчину в справжню королеву. Не варто думати, що всі вони однотипні і нецікаві. Сучасним дизайнерам вдається, використовуючи різні прийоми і деталі, створювати різні моделі: пишні, прямі, силуету «Русалка», з шлейфом, моделі А-силуету …

Весільний портал Чернівців представляємо вам варіанти весільних довгих суконь.

Вузькі весільні сукні 

Такі сукні не будуть обтяжувати пишнотою або важкими тканинами. Подібні моделі відносяться до числа найбільш комфортних нарядів. Ідеально для літнього весілля на свіжому повітрі. Елегантна вузька весільна сукня вигідно підкреслить кожен вигин тіла, тому вона так підходить для струнких наречених.

Довгі весільні сукні з мережива

Мереживо надає ніжність і романтику образу нареченої, додає сукні особливої лаконічності і аристократизму. Мереживні довгі весільні сукні можуть бути самі різні. Деякі моделі прикрашені мереживом повністю (ідеально для струнких наречених), інші — з мереживами на спині або рукавах; дівчатам з пишними формами підійде сукня з декором з мережива в зоні декольте. У всіх випадках ажурний декор здатний підкреслити жіночність і романтичність образу нареченої.

Весільні сукні, подовжені позаду

Укорочені спереду, але подовжені ззаду — такий варіант вибирають упевнені в собі сучасні наречені. Замінимо, що подібний наряд підходить жінкам довгих красивих ніг. Ці моделі в даний час є наймоднішими. Особливо актуальні для літніх весіль.

Весільні сукні зі шлейфом.

Сьогодні цю деталь наряду ви можете побачити в глянцевих журналах на зірках світової величини, а також на найвідоміших модних показах. Весільна сукня зі шлейфом підходить тим дівчатам, які звикли бути в центрі уваги. Шлейф — це особливим чином скроєна частина спідниці, яка подовжується позаду і лежить на підлозі. Ця деталь надає королівську вишуканість і благородну граціозність нареченій. Залежно від моделі сукні, довжина даного елемента може становити кілька сантиметрів, а може досягати і декількох метрів.

Прямі весільні сукні

Дуже прості за кроєм, але в той же час елегантні, довгі прямі весільні сукні ідеально виглядають на високих наречених, але в той же час підходять дівчатам середнього і маленького росту, якщо вони стрункі. Варто пам’ятати, що пряме весільну сукню підкреслить всі недоліки фігури. Оскільки весільні сукні прямі і досить прості, їх часто декорують різними способами, найчастіше досить оригінальними.