Home » Статті » Підготовка до весілля » Помилки нареченої

Помилки нареченої

938458475Ми щодня бачимо щасливих і радісних наречених на весільних фотографіях. Їхні почуття іскряться і переповнюють душу, але буває і навпаки. І це «навпаки» пов’язано з промахами в плануванні весілля. Весільний портал Чернівці представляє вам типові помилки наречених у підготовці торжества.

Помилка №1

Нераціональне використання бюджету
При плануванні весілля потрібно враховувати, що є речі, економити на яких не варто. Фотографії, відеокліп, які ви будете переглядати через роки знову і знову, сама атмосфера торжества, створювана завдяки старанням декораторів та ведучих святкової програми — все це цінніше гастрономічних надмірностей на столах і величезний лімузин у банкетного залу!

Помилка №2

Щільний таймінг
Намагайтеся не перенасичувати весільний день розважальними заходами. Вам дійсно потрібен викуп в 7 ранку? Створіть комфортні умови для себе коханих і ваших гостей, адже про них теж треба подумати. Ці люди надають вам честь — розділяють разом з вами свято нової сім’ї! Тому якщо ви плануєте ще й повінчатися в церкві, краще це зробити в окремий від основного торжества і святкового банкету день.

Помилка №3

«Все сама»
Швидше за все, взимку, коли ви почнете підготовку весілля, в голові буде підступно крутитися думка, що попереду ще багато часу і ви точно все встигнете. Пройдуть місяці, і організаційні моменти будуть накопичуватися, стаючи для вас прообразом «нелюбих справ». Це призведе до наростаючого напрузі, атаці дзвінками, питаннями і проблемами в день весілля. Може, все ж варто делігіровать організацію весільному агентству?

Помилка №4

Експерименти зі стилем і незручні елементи способу
Приміряючи в салоні туфлі на 10-сантиметровій шпильці, подумайте про те, що у весільний день, вони можуть доставити вам чимало проблем, якими б зручними вони не здавалися на примірці. У пошуках свого образу не забудьте запастися змінним взуттям. Вона може знадобитися під час вашого першого танцю, в момент фотосесії — акцент на яскраві туфлі зараз більш ніж популярний, та й під час запальних танців ввечері зручні човники на невисокому каблуці будуть дуже доречними.

Помилка №5

Догоджати інтересам кожного
Серед гостей завжди буде той, хто досконально оцінить ступінь романтичності весільного танцю, силу і швидкість вітру, вишуканість напоїв. Не намагайтеся догодити всім. Це ваше свято, і в першу чергу, добре має бути вам!

Помилка №6

Ганятися за двома зайцями
У житті кожного бувають важливі етапи: ремонт в квартирі, захист диплома, заповітна покупка автомобіля або будинку. Постарайтеся уникнути накладення значущих моментів один на одного за часом. Весілля — це радість і на ній потрібно веселитися, а не думати про те, які меблі підійде до новеньким шпалер.

Помилка №7

Нервозність і переживання
Планування весілля вимагає максимальної відповідальності і уваги молодят, але це не означає, що потрібно повністю розчинитися в процесі. Не переживайте по дрібницях, а краще дайте собі розслабитися і насолодитися щасливим моментом сладостного очікування вашого весілля!

Поради з приводу вибору весільної сукні: як не помилитися?

Складніше, ніж вибір сукні, може бути тільки пошук нареченого.

Сукня має сидіти

Вона може бути нескінченно прекрасною і приголомшливо виглядати в каталозі, але якщо фасон не ваш, то про це вбранні краще відразу забути. Мода змінюється, а весільні фотографії залишаються на все життя, тому підбирайте вбрання по фігурі. Весільну сукню зобов’язана сидіти ідеально.

Чоловік — найкращий порадник

Звичайно, бачити наречену у весільній сукні до «дня Х» — погана прикмета, однак спільно вивчити фото на сайті або в каталозі все ж варто. По-перше, чоловіки звикли прямо говорити, подобається їм щось чи ні, а не хвалити все підряд, як це зазвичай роблять подруги. По-друге, якщо ви хочете дійсно вразити жениха своєю появою, чоловічу думку буде дуже до речі. Можна підключити до цієї справи брата або друга сім’ї, наприклад.

Скупий платить двічі

Бували випадки, коли у наречених прямо на весіллі від наряду відвалювався шлейф або інші деталі, просто тому, що вони вирішили заощадити і вибрали порівняно дешеву модель. Це поширена і часто фатальна помилка. Якщо потрібно так чи інакше урізати витрати, то краще, наприклад, скоротити список страв для банкету. Ви самі побували не на одному весіллі — зможете згадати, що там подавали на гаряче? А ось плаття нареченої напевно міцно засіло в пам’яті.

Не забувайте про комфорт

Ми всі в дитинстві мріяли про розкішну спідницю довжиною у два метри, при цьому легку і повітряну, яка зовсім не стискує рухів. На практиці зазвичай все виявляється по-іншому: водоспади фатину прикривають важкий каркас і кілька нижніх спідниць. А вам в цьому «торті» танцювати весь вечір! Та й наречений, швидше за все, захоче підняти вас на руки.

Для тих, кому дуже хочеться плаття принцеси, а купити другий, короткий, не дозволяє бюджет, відмінним варіантом може стати модель-трансформер з прістяжной об’ємної спідницею. Технології не стоять на місці, і найвідоміші бренди вже взяли на озброєння цю ідею — наприклад, роблять знімні шлейфи з еврофатіна — легкого немнущогося матеріалу.

Головне — вибирати серцем!

У сукні, як і в чоловіку, повинна бути впевненість. Коли ви побачите Його, то відразу все зрозумієте, і для сумнівів не залишиться місця.
Щастя Вам і Вашій родині!

One Response so far.

  1. Аня:

    Главная ошибка невесты — плохой жених. Остальное мелочи