Home » Ресторани Чернівців на весілля » Ресторан Аристократ

Ресторан Аристократ

Бути аристократом — значить відрізнятися благородством, вишуканістю смаків і витонченістю манер. Бути в «Аристократі» — значить відчути атмосферу благородства, «високої» витонченої вишуканої кухні.

Іінтер’єр ресторану «Аристократ» дивним чином поєднує сучасність і традиційну витонченість старовинного стилю. Тут кожен знайде «своє» місце. Атмосфера затишку і комфорту, з благородством і аристократичністю пропонованих страв і напоїв, створюють неповторну ауру навколо цього місця.

Шеф-кухар «Аристократу», не тільки порадить Вам страви з меню, але і приготує чудові авторські шедеври. Кухня ресторану переважно українська та європейська.

Гарячі і холодні закуски, відмінний вибір салатів, перших і гарячі страви, смачні десерти, морозива і шоколаду — навіть самий прискіпливий гурман, залишиться задоволений! Ресторан «Аристократ» ідеально підходить для проведення весільного банкету.

Персонал ресторану усміхнений, ввічливий, ненав’язливий але при цьому уважний. Кожного відвідувача тут зустрічають, як дорого гостя. Ресторан «Аристократ» — помірна розкіш і вишукана простота. Це відмінний сервіс, правильно і смачно приготовані страви, затишна обстановка. Будемо дуже раді, якщо Ви опинитеся серед наших добрих гостей, а ми обіцяємо, Вас оточать турботою і увагою в кращих традиціях гостинності.

 

6 Responses so far.

 1. Михайло:

  Смачно, чудово готують, завжди привітні

 2. Стас:

  Вкусная кухня, интерьер бомба!

 3. Оля:

  Хороший ресторан. Но как то мало о нем слышно в последнее время

 4. Оксана:

  Не понравилось — не вкусно

 5. Александр:

  Не понравилось меню -

 6. Андрей:

  Интерьер супер, меню так себе

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>