Ресторан Вавілон

vavilon_0912_18Обираєте заклад для романтичної вечері, смачного обіду чи пишного свята? Для вас вдалий відпочино готовий забезпечити ресторан «Вавілон»! Тут ви знайдете все, що необхідно — неймовірно смачні та якісні страви з українсько-європейського меню, продукти власного виробництва, чудово оформлені зали з цікавими та надзвичайно красивими інтерв’єрами, ввічливе обслуговування та все інше, що потребує гарний настрій та якісний відпочинок.

Контакти:

Адреса: м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 2-А

Телефони:  (0372) 51-21-68, 050 66 22 000

Ресторан «Вавілон» знаходиться в сердці Чернівців, в районі Соборної площі, де існує зручна транспорта розв’язка, тому дістатись сюди можна без проблем. Ресторан має власні місця для паркування, де працює система відонагляду.

В рестоарні «Вавілон» створені всі умови для того, щоб гарно відпочити та відсвяткувати найважливіші події вашого життя. Це може бути вечірка на випускний, корпоратив, святкування заручин, хрестин, днів народження та навіть розкішних весіль. Персонал ресторану справиться з будь-якою поставленою задачею завдяки багатолітньому досвіду та вмінню працювати з клієнтами. Витончену насолоду вам подарують неймовірні страви, а довершить відпочинок виступ талановитого колективу, які щодня виконують в ресторані «Вавілон» ваші улюблені композиції.

В залах ресторану «Вавілон» може з комфортом розміститись до 200 гостей, яких порадують вишуканим та різноманітним меню, чудовим інтер’єром та музичним оформленням. Завітайте в ресторан «Вавілон» і переконайтесь, що тут затишно, смачно і весело!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>