Home » Каталог » Романтична пропозиція руки та серця у Чернівцях

Романтична пропозиція руки та серця у Чернівцях

stolik_freimut_chernivtsiВам потрібно у Чернівцях знайти місце для красивих заручин? Звісно, ви б хотіли, щоб усе відбулося на найвищому рівні, щоб обслуговування в ресторані було найкращим, страви і напої були найсмачнішими, якісними та вишуканими, і щоб атмосфера під час освідчення була виключно романтичною.

В ресторані «Аристократ» працює іменний столик Ольги Фреймут. Тут якість, сервіс і смак — головне.

Меню для ресторану Ольга Фреймут розробляла разом з іменитим французьким кухарем — Еммануелем Соаресом, послідовником знаменитого Алена Дюкасса. Всі страви готуються виключно із українських продуктів.

Шановні закохані! Окрім їжі у ресторані Аристократ подадуть емоції – для кожної страви буде створено особливу атмосферу.

Зробіть пропозицію руки та серця за столиком Ольги Фреймут в ресторані «Аристократ»! На вечері будуть: витонченість, відданість найкращим ресторанним традиціям, та насолода від страв та вишуканої атмосфери. Ваша друга половинка буде приємно здивована і вражена.

Замовити столик можна за тел.: (0372) 558 -111, (0372) 558-108, (095) 442 22 45.

Звертайтеся в ресторан «Аристократ» за адресою м.Чернівці, вул. Заводська, 31.

3 Responses so far.

 1. Sydney:

  Very nice article. I definitely appreciate this site.
  Keep it up!

 2. Рома:

  На даху будинку саме те!

 3. Сергій:

  Я зробив пропозицію руки і серця. Не знаю, наскільки це було романтично але ми два роки разом. Тепер мій брат одружується

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>