Home » Статті » Рустикальний стиль весілля

Рустикальний стиль весілля

9823749798273423Рустикальний стиль має на увазі найчастіше використання в оформленні весілля матеріали природного походження — нефарбовані, необроблені, природних кольорів, адже рустик в перекладі з англійської мови означає сільський, простий. Тому в декорі рустикальной весілля вітається використання натуральних тканин, деревини, природних мотивів. Навіть такий на перший погляд грубий матеріал, як мішковина, можна обіграти в весільному декорі настільки тонко і красиво, щоб показати, що простота сільського стилю поєднує в собі і красу, і близькість з природою.

Відкриті простори, заміські комплекси, намети і намети, а також лісові галявини — це відмінні локації для весілля в стилі рустик. Але зовсім не означає, що якщо ви плануєте весілля в рустикальном стилі, потрібно відмовлятися від банкетного залу. Можна знайти закладу, де інтер’єр має на увазі максимально просте оформлення, де переважає натуральне дерево, обробка стін — проста і ненав’язлива, і в цілому, декор поєднує в собі всі природне і природне, без кричущих кольорів і відтінків.

Флористика на весіллі в стилі рустик — це перш за все польові квіти. Саме вони грають першу скрипку в букеті нареченої, польовими квітами прикрашаються столи для банкету — в скляних банку або пляшках. Композиції з польових квітів в дерев’яних ящиках — відмінна ідея для весільного декору, здатна поєднувати в собі природну ніжність і грубість природних матеріалів.
Десерт на весілля — це нерідко «голий» торт, в якому видно і коржі, і начинка. Декорувати його найкраще свіжими ягодами, а в якості підставки найефектніше буде виглядати дерев’яний спіл.

Все ненав’язливе, просте, невимушене ідеально вписується в стиль рустикальной весілля, в тому числі і наряди молодят. Легке укладання нареченої з ніжною фатою, живі квіти в зачісці, плаття без зайвої пишності. Нареченому на весіллі в стилі рустик — ще простіше, адже немає необхідності дотримуватися строгий дрес-код, достатньо буде простої сорочки з брюками або навіть джинсами. А замість краватки відмінно підійде метелик — з мішковини або з дерева, адже такі варіанти зараз буквально на піку моди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>