Home » Весільні сукні » Весільні сукні з відкритою спиною. Фото

Весільні сукні з відкритою спиною. Фото

237487628634876234Відкрита спинка весільної сукні — це вже давно не рідкість, адже весільна мода серйозно зробила крок вперед, і нареченої не бояться експериментувати і бути надто сміливими. Відкрита спинка може внести нотку оригінальності, але при цьому не перевантажити образ, залишивши все в рамках пристойності. У плаття з відкритою спиною важливо дотримуватися балансу. Віддавайте перевагу дорогим тканинам, доповненим мереживом. Шлейфи або драпірування відмінно відтіняють виріз на спинці. Аксесуари в образі нареченої повинні бути по максимуму легкими і ненав’язливими.

Обов’язкові умови для сукні з відкритою спинкою — рівна шкіра без вад або огріхів засмаги, гарна постава і, безумовно, струнка фігура. Недоліки фігури відкрита спинка може не тільки показати, а й навіть виділити їх.

Красиво підкреслить виріз на спинці шнурівка, драпірування на спідниці і об’ємний поділ, ряд гудзиків, розсип каменів. Виріз на спинці може бути абсолютно будь-якої форми — у вигляді ромба, краплі, серця, трикутний, трапецієподібний, овальний, прямокутний, а також класичний овальний. Головне — підібрати виріз під тип фігури і власні переваги.

Відкрита спинка весільної сукні — це точно та деталь, яку не варто ховати від сторонніх очей. Тому зачіска повинна бути доречною до такого вбрання. Високий непомітний пучок без зайвих аксесуарів — ідеальний варіант. Також дуже до речі буде модна укладка типу «голлівудська хвиля» з волоссям, прибраними на одну сторону.

Наречена вільна вибирати до сукні з відкритою спинкою абсолютно будь-який фасон фати. Звичайно ж, надто пишні і багатошарові варіанти будуть відволікати на себе більше уваги, тому їх варто уникати. Сучасні наречені можуть зовсім відмовитися від фати, прикрасивши зачіску живими квітами, діадемою, вінком, гребенем або іншим прикрасою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>