Home » Статті » Підготовка до весілля » Весільні витрати: поради

Весільні витрати: поради

evelina22Свадьба — це завжди витратний захід, і навіть якщо ви маєте намір відсвяткувати весілля скромно, без зайвого пафосу і в колі найближчих друзів, без певних витрат все одно не вийде. Пропонуємо вам дізнатися про те, які існують основні весільні витрати, і який бюджет варто планувати, щоб не зіграти весілля собі в збиток.

Весільні витрати — це бюджет вашого заходу. За стандартною схемою, всі витрати на весільне торжество можна представити у вигляді процентного співвідношення, з яких і складається загальна картина. Нижче ви можете ознайомитися з приблизною кошторисом витрат на весільне торжество.

Головна стаття витрат на будь-якому весіллі — це основне частування для гостей. Саме тому на весільний банкет і / або фуршет варто виділяти в середньому від 48% до 50% із запланованого бюджету. Головні дійові особи на весіллі — це наречений з нареченою. Тому приблизно 10% бюджету варто виділити на наряди. Близько 8% з бюджету буде витрачено на квіти — букет нареченої і бутоньєрку для нареченого, проте якщо ретельніше зайнятися питанням флориста, то витрати на квіти можна заощадити. Живі квіти для прикраси залу, прикраси з квітів для нареченої і її подружок, квіти для декору автомобілів — це задоволення як раз не з дешевих, тому готуйтеся розщедритися, якщо хочете бачити на своєму весіллі велика кількість живих квітів.

На музику та інші розваги для гостей також передбачається витратити в середньому від 8% до 10% з весільного бюджету. Відмовлятися від фото- і відеооператора на весіллі ні в якому разі не варто, оскільки ви напевно не раз захочете згадати зворушливі моменти на весіллі, поділитися ними з батьками, друзями, дітьми і навіть онуками. Весільні витрати на зйомки — приблизно 10-12% з бюджету.

Запрошення для гостей — це від 2% до 3% бюджету весілля, і приблизно стільки ж ви витратите на бонбоньєрки — дрібні подаруночки для гостей. Якщо за підрахунками, в бюджеті залишається приблизно 8% виділених на весілля коштів, за ці гроші можна найняти весільного розпорядника, який простежить за ідеальним проведенням весілля, а також допоможе максимально грамотно і вигідно розподілити раніше запропоновані нами відсотки.

Щоб непередбачені обставини, від яких неможливо застрахуватися, не застали вас зненацька і не зіпсували настрій в прекрасний день весілля, необхідно заготовити додаткові гроші — від 5% до 10% (в ідеалі — 15%) від весільного бюджету. Цей запас, який не внесено в основну кошторис витрат, дозволить додрукувати запрошення для гостей в разі необхідності, підстрахують наречену, якщо їй знадобиться вкоротити або вшити сукню, купити реквізит для весільних конкурсів або навіть парасольки, якщо в день весілля раптово пішов дощ.

Намагайтеся застрахуватися від форс-мажорів, заготовивши додаткові кошти. Якщо ви їх не витратите, вони від вас нікуди не втечуть, але з ними ви напевно будете почувати себе впевненіше. Але навіть підстрахувавшись, не забувайте торгуватися з учасниками весільного ринку, просити про знижку. Дует фотографа і оператора обійдеться дешевше, ніж окремі фахівці. Ведучих, артистів і музикантів можна знайти в одному агентстві, і це теж вийде набагато вигідніше, ніж шукати їх окремо. Цілий комплекс весільних послуг пропонують івент-агентства, і тут теж є свої плюси. Не бійтеся питати своїх друзів і знайомих, близьких до сфери весільних послуг. Можливо, по старій дружбі хтось із них погодиться зробити вам приємну знижку і трохи скоротить весільні витрати!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>