Home » Статті » Вінтажний стиль весілля

Вінтажний стиль весілля

872384876283764234Все нове — це добре забуте старе. Хвиля ностальгії за колишніми часами привнесла в сучасну моду, в тому числі і весільну, нотки романтичності і вишуканості ХХ століття, і зараз цей стиль — вже витриманий і перевірений часом, розкрився зовсім по-новому.

Вінтажний стиль  весілля — це мереживний декор, старовинні брошки і шпильки, гудзики, натуральні тканини, а також приглушені, непомітні відтінки. Місце для весільного торжества в стилі вінтаж може бути як більш стриманим і витонченим, так і багатим — важкими портьєрами, стильними меблями, обтягнутою дорогою тканиною, і витонченими блискучими люстрами. Вінтаж вдало гармонує і зі стриманим шиком, і з аристократичної пишністю.

Атлас, шовк, мережива, намистини, брошки-камеї, пір’я, гудзики, скляні деталі, штучно зістарені матеріали «під минуле століття» — все це відмінно вписується в вінтажний стиль. Використовуйте ці деталі в оформленні весільної поліграфії, букета нареченої, оформлення залу для торжества. У декорі фотозоні відмінно будуть «відчувати» себе вантажні фотокамери, старовинні валізи, меблі, дерев’яні рамки з фото молодят, грамофон, свічки у витончених свічниках, навіть друкарська машинка.

Наречена в своєму образі може допустити собі деяку вільність, відступивши від традиційних весільних квітів на користь рожевих відтінків. Короткі сукні трохи нижче колін, капелюшок-фасінатор або вуалетці замість фати, короткі стильні рукавички. Особливе місце в образі винтажной нареченої займає перли — перлове намисто можна носити в кілька ярусів. Нареченому впору буде як класичний костюм, так і щось оригінальніше — підтяжки замість ременя, штани і піджак, що не збігаються за кольором, причому, брюки можуть бути навіть в клітку.

Безумовно, для весілля в стилі вінтаж як кортежу для молодят кращим варіантом буде ретро-мобіль, який задасть той стилю весілля і послужить прекрасним фоном для фото щасливої ​​пари.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>