Home » Статті » Як обрати весільних батьків? Поради

Як обрати весільних батьків? Поради

89748278364872634Рішення пари обвінчатися — не менш важливе, як і вступ в законний шлюб. Вінчання є релігійним таїнство, обряд, який освячує сімейний союз двох людей відповідно до церковних канонів. Як правило, вінчають пару, яка вже перебуває в офіційному шлюбі — нерідко на наступний день після весільного торжества, через місяць, якщо молодята відзначають весілля не в день розпису. Є й такі пари, які приходять до вирішення обвінчатися через кілька років і навіть десятків років подружнього життя.

Якими бувають Весільні свічки? Фото

Перед церемонією вінчання необхідно вирішити кілька важливих питань,про які розповість духовний наставник пари, який буде проводити вінчання. Також важливо вибрати свідків на вінчанні, які також називаються вінчальними поручителями або вінчальними батьками. Що це за люди, і які функції вони виконують на вінчанні?

Вінчальні батьки — це не просто помічники під час обряду вінчання. Ці люди виконують роботу також духовних батьків, наставників, вони допомагають парі справлятися з конфліктами в подружньому житті, завжди готові прийти на допомогу і допомогти порадою, а також показати приклад. Вибирати вінчальних поручителів потрібно тверезо, розуміючи, яку відповідальність за пару вони беруть на себе — в духовному сенсі.

Найкраще, якщо в вінчальні поручителі пара бере собі подружжя, які вже протягом довгого часу живуть в щасливому шлюбі, тобто, вже своїм прикладом можуть наставляти вінчаються. Це може бути пара родичів, як з боку нареченого, так і нареченої, або близькі друзі пари. Примітно, що допускається брати в вінчальні батьки не одружених між собою людей, наприклад, рідних брата і сестру. Важливо, що після обряду вони стають духовними родичами, тому навіть якщо між собою ці люди — не родичі, вступати в шлюб їм буде також заборонено.
Подружню пару, в якій хтось із подружжя раніше був розлучений, брати в вінчальні помічники не варто, так як хтось із пари не зміг утримати свій союз. Також церква не вітає як вінчальних батьків пари, які живуть у цивільному шлюбі, тобто, поза законом.