Home » Статті » Підготовка до весілля » Як обрати весільний букет

Як обрати весільний букет

872934982342Весільний букет є неодмінним атрибутом традиційного весілля. Він дуже важливий, оскільки вважається, що букет — це найперший подарунок нареченого коханій нареченій. Дуже важливо вибрати правильний букет, щоб він став гідною прикрасою образу нареченої.
Побувавши у флориста, попросіть його ознайомити вас з формами букетів.

Це можуть бути традиційно круглі букети, які вибирає більшість наречених, букети-сфери, каплевидні букети, букети-каскади, букети-жезли на витягнутій ніжці, букети — підвіски на руку. Правильно підібраний букет повинен прикрасити весільний образ, гармоніювати із загальним стилем і не бути надмірно контрастним. Дуже буде доречним використання в оформленні букета тканин, стрічок або страз, якими прикрашено весільну сукню.

Ручка букета привертає до себе часом не меншу увагу, ніж сам букет. Виходячи з вашого весільного образу, флорист запропонує вам найкращий варіант — це може бути як букет на власних стеблах, як на ручці, прикрашеної стрічками і намистинами в колір вашого весілля. Якщо ж квіткова композиція створюється на портбукетнице, флорист зуміє красиво обіграти ручку і приховати декоративними елементами.

Нареченій варто пам’ятати, що тримати букет також потрібно правильно, щоб в кадрі або на відео це виглядало красиво і гармонійно. Букет під грудьми або на рівні талії виглядає не дуже вигідно, створюється враження, ніби наречена просто ховається за квітами. Тримайте букет невимушено і пам’ятайте, що саме ви, а не букет, повинні бути в центрі уваги. Однак, це зовсім не означає, що ставитися до цього аксесуара варто зневажливо. Адже квіти — вони дуже ніжні, і вік їх недовгий, і в день весілля вони витримують не менше навантаження, ніж наречений з нареченою. Щоб букет не втратив свій вигляд, тримати його варто строго вертикально. Оптимальним рішення буде, якщо букет буде зібраний не пізніше, ніж увечері напередодні весільного дня, або, що ще краще, рано вранці в день весілля. Зберігати його рекомендується в прохолодному місці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>