Home » Статті » Підготовка до весілля » Зачіски для нареченої. Фото

Зачіски для нареченої. Фото

svadebnie_pricheski_s_chelkoi_28Дівчата люблять експерименти із зовнішністю, особливо, якщо мова йде про зачіски. Деякі вважають за краще зачіски з чубчиками, але не всім відомо, що чубчик здатна змінити весільну зачіску. Тому, якщо ви носите чубок, важливо правильно підібрати зачіску з урахуванням зовнішності, і доповнити її правильними аксесуарами, щоб виглядати неперевершено.

Йти на стрижку, якщо ви носите чубок, бажано за 2-3 тижні до торжества, щоб не опинитися в незручному становищі, якщо напередодні весілля перукар підстриже вас дещо коротший, ніж зазвичай. Чубчик вимагає до себе особливої ??уваги, тому відмовлятися від пробної зачіски, якщо ви носите чубок, ні в якому разі не варто.

Також підбирати чубок варто під форму вашого обличчя, щоб згладити риси, зробити їх більш м’якими і пропорційними. Для овального обличчя відмінно підійде чубчик на бік, пряма або навіть косий чубчик. Власницям круглої форми обличчя від чубчика по можливості потрібно відмовитися, або ж віддати перевагу довгій чубчик на бік або окремим легким локонам з боків від особи. Трикутне і прямокутне обличчя вимагає косою чубчика правильної довжини, коротких варіантів краще уникати.

При наявності прямої чубчика варто відмовитися від плетінь, щоб не перевантажити образ, — найкраще зібрати або розпустити волосся. Красиво доповнить чубок стримана зачіска-черепашка, яка ніколи не вийде з моди. Косі чубчика виглядають гармонійно з різними зачісками, і тут буквально відкрито поле для експериментів підійдуть як легкі локони, так і начісування, а також високі зачіски і витончені коси.

Діадема відмінно поєднується з чубчиком будь-якої форми, і цей варіант підійде, якщо ви бачите себе на весіллі справжньою принцесою. А ось з фатою все не так категорично. Якщо чубчик на увазі ускладнення способу, то фата повинна бути якомога простіше. При наявності чубчика уникайте багатошарових варіантів. Втім, якщо зачіска буде стриманою і простий, пишна фата здатна внести оригінальні нотки в образ. Найголовніше — щоб і зачіска, з чубчиком або без, і всі аксесуари, в тому числі і фата, гармоніювали між собою і створювали цілісний і гарний образ.