Історія букета нареченої
- Весілля Чернівців
- Сен, 11, 2014
- Підготовка до весілля, Статті
- 1 Comment.
Історія походження букета нареченої та бутоньєрки для нареченого
Яке ж весілля може бути без квітів та квіткових композицій?! Прикраси у вигляді квітів повинні бути на кожній церемонії. Ще з давніх часів люди за традицією використовували квіти, проте не лише для краси, а й як певний оберіг молодої сім’ї. Тому, аби сформувати квіткові композиції, необхідно було притримуватись певних правил, які мали певне значення та несли певну символіку.
За періоду античності існувала традиція прикрашати квітами наряди молодих. У Древній Греції голови молодих прикрашали вінками з шафрану або плюща, які є символами вічного кохання. До речі, на весіллі не лише молоді були у вінках. На церемонію приходили і гості у віночках. З цього періоду прийшла і традиція – дарувати букет нареченій. Після того, як наречена дала свою відповідь нареченому, той повинен був подарувати своїй майбутній дружині квіти у знак закріплення їхнього союзу.
У Древньому Римі також була традиція – прикрашати голови молодих вінках, однак у вінку повинен обов’язково бути часник і розмарин. Перша, так звана, бутоньєрка з’явилась саме у Римі: наречена повинна була прикріпити нареченому живу квітку, яку обирала із свого букета. Це також у свою чергу символізувало створення нової сім’ї.
У слов’ян існували також традиції по відношенню до квіткових композицій. Так, наречена-слов’янка повинна була сплести для свого майбутнього чоловіка вінок.
Наші предки вірили, що букет нареченої та бутоньєрка несли особливе значення, а кожна квітка мала свій зміст. Наприклад, біла лілія символізувала ніжність, непорочність і чистоту, а червона троянда — пристрасну любов. Наразі ці квіти не втратили своєї актуальності і залишаються найпопулярнішими в сучасних весільних букетах.
Бутоньєрку у такому вигляді, якому ми звикли її бачити, вперше використав у 1840 році принц Англії Альберт, коли одружувався з королевою Вікторією.
Однак спочатку традиційним був вигляд бутоньєрки – одна квітка. Форми та зміст цього весільного атрибути з часом змінювались. На сьогодні бутоньєрка – елегантна квіткова композиція, доповнена різними гілочками, стрічечками, а іноді і взагалі ягодами та іншими прикрасами.
Свежие комментарии
- Марта к записи Как выбрать свадебную прическу?
- Женя к записи Туроператор Мавіді
- Оля к записи Как провести свадебный фуршет?
- Евгений к записи Доставка квітів Чернівці
- Саша к записи Свадебные торты — тенденции 2015
Новини
- Фотограф розповіла недоречні поступки чоловіків на весіллях
- Які нюанси обговорити з фотографом до весілля?
- Розсадка (розсажування) гостей на весільній вечері
- Топ-10 найдорожчих весіль у світі
- Свадебные приметы
Не написали про букет из полевых цветов и букет из каал