Home » Новини » Букет нареченої для літнього весілля. Фото

Букет нареченої для літнього весілля. Фото

Букет нареченої — безсумнівно завершальний акорд у створенні образу. Проте, якщо хтось вважає, що обрати весільний букет дуже легко, вони дуже помиляються в цьому. Адже букет нареченої повинен бути buketгарним, елегантним, гармонійно пасувати до весільної сукні, а також доповнювати стиль весілля.

Якщо ви плануєте церемонію одруження влітку, то це вам тільки на руку. Оскільки цією порою вибір квітів найбільший та й погода тепла та яскрава з різнобарв’ям кольорів. Недарма літо — найулюбленіша пора року серед молодят. Для такого весілля підійде букет з будь-яких квітів. Головне, щоб зберігався стиль весілля.

Для літнього весілля для букету нареченої підійдуть польові квіти — дрібні ромашки, волошки, дзвіночки, які додадуть нареченій зворушливості, ніжності та романтики.

buket1Зовсім протилежний варіант для весільного букету — букет з яскравих, екзотичних та насичених кольорами квітів, зокрема підійде для весілля у гавайському стилі.  Лілії, калли, орхідеї додадуть образу нареченої таємничості.

История свадебного букета

Троянди завжди є доречними, проте необхідно правильно підібрати ці квіти за формою та кольором. Такий букет буде виглядати багато, оригінально та свіжо. Літній весільний букет повинен бути якомога яскравішим, допоможе в цьому зелень, якої ніколи багато не буває, і, до того ж, вона надасть букету свіжості.

До вибору букету нареченої потрібно підходити дуже серйозно, в цьому вам допоможе професійний флорист, який знає, як створити букет вашої мрії, який ідеально доповнить ваш образ та стиль весілля!

Дивіться фото букетів для наречених:

buket4

buket3 buket6

buket2

buket5

buket8

buket7

buket9

 

 Дивіться ще багато фото весільних букетів для нареченої