Home » Статті » Весільна сукня » Стиль весілля Лофт

Стиль весілля Лофт

28398923883-300x150Стіль «лофт» — одна з найсвіжіших новинок весільної моди. Сучасні молодята, як показує практика, вибирають для себе одночасно стриману, але в той же час стильний і вишукану тематику для весілля. Справа в тому, що стиль «лофт» передбачає таке незвичайне поєднання. Крім того, лофт — це також і архітектурний стиль, особливий дизайн приміщення на верхніх поверхах будівель, який має на увазі облицювання по мінімуму стіни, голу цегляну кладку в поєднанні з сучасним дизайном. Тому буде логічно, якщо весілля в стилі «лофт» або весільна фотосесія буде проходити саме в лофт.

Давайте розберемо, що з себе представляє стиль весілля «лофт». Чи не в кожному місті є справжні лофти — вишукані і вантажні. Однак роль лофт цілком може зіграти будь-яке приміщення промислової будівлі, яке містить в собі характерні риси.

Приміщення, в якому ви маєте намір оформити весільну фотосесію в стилі лофт, має поєднувати в собі певні деталі. Так, лофт притаманні високі вікна, можливо навіть, на всю стіну, стіни з відкритою цегляною кладкою, з мінімумом облицювання, труби вентиляції, перегородки з дерева, а також найголовніше — простір. Для весільного стилю «лофт» підібрати приміщення не так вже й складно. Можна декорувати порожні промислові склади під лофт, використовуючи відповідний декор.

Стиль «лофт» має на увазі щось справжнє, звичне, поряд зі старовинними елементами. Гірлянди і декоративні лампи Едісона стануть прекрасним доповненням лофт. Якщо у вас є можливість замовити букви з гірлянд або орендувати світяться написи, то це буде ідеальним варіантом. Вітаються також і інші світяться конструкції. Якщо мова йде про меблі для оформлення весілля в стилі «лофт», то ні в якому разі не повинна бути дорогою.

Стриманість — це девіз пари, яка вибрала для себе весілля в стилі лофт. Наряди молодят повинні бути гранично лаконічними, без кричущих і підкреслено яскравих елементів. Виключаються яскраві кольори і стрази, а вітаються приглушені пастельні відтінки. Якщо мова йде про букет нареченої і бутоньєрці нареченого, варто віддати перевагу композиціям з польових квітів. Відсутність помітності, природна недбалість, теплі кольори — основні характеристики весілля в стилі лофт. У той же час не варто забувати про деталі, адже саме вони формують настрій весілля. Елементи винтажа, старовинні предмети, що світяться конструкції — це найвірніші супутники при оформленні стильного весілля «лофт»!