Home » Новини » Вагитна наречена

Вагитна наречена

svadebnie_pricheski_s_chelkoi_5Наречені в положенні на весіллі — вже не таке вже й рідкісне явище, яке не викликає засуджень і давно не вважається чимось непристойним. Головне — щоб дитина народилася у щасливій і люблячої сім’ї і був оточений турботою і увагою. Також не заборонено вінчатися, якщо наречена вагітна. Важливо лише, щоб в особливому становищі дівчина могла витримати обряд без шкоди для здоров’я і здоров’я майбутнього малюка. В цілому, весілля для вагітної — це таке ж торжество, де наречена буде в центрі уваги. Головне — уникати непотрібних тривог і хвилювань, і тоді все пройде як по маслу.

Фасон вінчального плаття залежить від терміну вагітності. Якщо в першому триместрі животик ще не так помітний, то фасон може бути яким завгодно, головне у виборі сукні — комфорт для майбутньої мами і якісні тканини, які не викликають роздратування. Для нареченої на більш пізніх термінах підійдуть сукні в грецькому стилі, сукні А-силуету, наряди в стилі ампір, що не утрудняють животик. Фізичні зміни будуть більш помітними для оточуючих, проте, наречена не буде переживати про те, що їй заважатимуть неприємні симптоми токсикозу, властиві раннім строкам вагітності.

Білизна для нареченої також варто вибирати максимально ретельно. Воно повинно бути якісним, з натуральних матеріалів, без зайвих швів, з якісною підтримкою живота.

При виборі взуття для вагітної нареченої керуйтеся також міркуваннями зручності. Взуття має бути комфортною, не тісним, оптимальні варіанти на низькому каблучку або зовсім без нього. Якщо для декількох знімків доречно використання каблуків, то протягом всього весільного дня потрібно віддати перевагу максимально зручною парі, яка не тисне, на натирає і в цілому сидить, як друга шкіра.

Фотосесії для вагітних наречених мало чим відрізняються від традиційних зйомок. Можна робити зйомку як на свіжому повітрі, так і в будь-якій обраній вами локації, наприклад, в фотостудії. Головне — уникати екстремальних варіантів, на кшталт фотосесії на конях або стрибків з парашутом, або будь-яких інших варіантів, пов’язаних з ризиком травм.

Головне для вагітної нареченої — насолоджуватися весільним днем, отримувати від нього максимум задоволення, а не хвилюватися через дрібниці, чого варто уникати в такій делікатній положенні. Передайте турботи батькам, відповідальної подрузі або, що ще краще, весільного організатору.