Home » Статті » Підготовка до весілля » Весільні монограми

Весільні монограми

4534534534Особливим знаком молодят на весіллі і родзинкою декору весілля може стати власний логотип молодої пари. З цією задачею зможе якнайкраще справитись весільна монограма. Зазвичай для монограми на весілля використовуються перші літери імен молодят, можливе також додавання літери прізвища, яке буде спільним для майбутнього подружжя. Створити весільну монограму може хтось із молодят, або можна довірити цю справу спеціалістам — дизайнерам. Вони врахують всі пропозиції та ідею наречених та ствоять унікальну монограму, яка стане центральною нотою в оформленні весільного свята.

До прикладу, весільна монограма може прикрашати найперший весільний атрибут, який отримають гості ще до весілля — запрошення. За допомогою весільних монограм молодята вдало можуть продемонструвати своє відчуття стилю та вишуканий смак.

Монограма може прикрашати не лише інтер’єр на весільному бенкеті або на церемонії укладання шлюбу. Неймовірно оригінально виглядатиме весільна монограма, яку було вміло вплетено в образ нареченої — у вигляді підвіски, вишивки на фаті, брошки або прикраси для зачіски. Є також ще один варіант використання монограми в образі нареченої — весільний логотип неймовірно підкреслить витончений букет нареченї, якщо брошку з монограмою закріпити на декорованій стрічками ніжці букету. Так само оригінально і стильно на букеті може виглядати вишивана монограма.

Декор виїздної церемонії весілля також чудово поєднується з весільними монограмами. Монограма може прикрасити арку, логотип наречених може бути вирізаний з дерева та розміщений на столику для церемонії. Окрім того, вибиті на тканині монограми можуть стати окрасою доріжки, якою прямуватимуть молодята на церемонію.

Фірмовим знаком наречених варто прикрасити весільний бенкет. Вишивка монограми може бути поміщена на тектиль — це серветки, скатертин. Навіть утримувачі для серветок можуть бути прикрашені дерев’яними або металевими монограмами.

Неймовірно цікаве та стильне рішення — декоративна монограма на весілля, яка має вигляд живої. Виготовляється така чудова річ не так вже і складно — треба замовити каркас з дерева необхідної форми, на який буде повністю нанесено флористичний мох. Така зелена монограма неймовірно оживить будь-який інтер’єр, її можна розмістити арці, перед входом до бенкетної зали або навіть на столі молодят.

Якщо ви оприділились з монограмою та маєте її зображення, обов’язково покажіть її кондитеру, який виготовить весільний торт. Кулінар запропонує ідеї та вміло прикрасить монограмою найноловніший десерт на весіллі.

Ознакою гарного смаку можуть послужити монограми, якщо вони прикрасять подарункові пакунки чи коробочки-бонбоньєрки, які молодята піднесуть на знак подяки своїм гостям на весілля.

3 Responses so far.

  1. Серега:

    Заказ выполнили в срок, качество супер! Всем советую эту фирму!

  2. Руслан:

    Какая цена букв высотой 70 см?