Home » Весільні сукні » Весільні сукні з відкритою спиною. Фото

Весільні сукні з відкритою спиною. Фото

237487628634876234Відкрита спинка весільної сукні — це вже давно не рідкість, адже весільна мода серйозно зробила крок вперед, і нареченої не бояться експериментувати і бути надто сміливими. Відкрита спинка може внести нотку оригінальності, але при цьому не перевантажити образ, залишивши все в рамках пристойності. У плаття з відкритою спиною важливо дотримуватися балансу. Віддавайте перевагу дорогим тканинам, доповненим мереживом. Шлейфи або драпірування відмінно відтіняють виріз на спинці. Аксесуари в образі нареченої повинні бути по максимуму легкими і ненав’язливими.

Обов’язкові умови для сукні з відкритою спинкою — рівна шкіра без вад або огріхів засмаги, гарна постава і, безумовно, струнка фігура. Недоліки фігури відкрита спинка може не тільки показати, а й навіть виділити їх.

Красиво підкреслить виріз на спинці шнурівка, драпірування на спідниці і об’ємний поділ, ряд гудзиків, розсип каменів. Виріз на спинці може бути абсолютно будь-якої форми — у вигляді ромба, краплі, серця, трикутний, трапецієподібний, овальний, прямокутний, а також класичний овальний. Головне — підібрати виріз під тип фігури і власні переваги.

Відкрита спинка весільної сукні — це точно та деталь, яку не варто ховати від сторонніх очей. Тому зачіска повинна бути доречною до такого вбрання. Високий непомітний пучок без зайвих аксесуарів — ідеальний варіант. Також дуже до речі буде модна укладка типу «голлівудська хвиля» з волоссям, прибраними на одну сторону.

Наречена вільна вибирати до сукні з відкритою спинкою абсолютно будь-який фасон фати. Звичайно ж, надто пишні і багатошарові варіанти будуть відволікати на себе більше уваги, тому їх варто уникати. Сучасні наречені можуть зовсім відмовитися від фати, прикрасивши зачіску живими квітами, діадемою, вінком, гребенем або іншим прикрасою.