Home » Ведучі » Як обрати ведучого на весілля?

Як обрати ведучого на весілля?

452354245Ведучий — це дуже важлива людина на весіллі, оскільки він відповідає за настрій молодят і гостей на весільному святі. Саме тому обирати ведучого варто, враховуючи різні моменти та деталі.

Перш за все, навряд треба брати ведучого на весілля, якщо в цій людині вам щось не подобається або не влаштовує. Звертайте увагу також на зовнішній вигляд, тому що презентабельність ведучого — це балли на його рахунок. Повірте, що навіть ідеальне весілля може зіпсувати старий піджак тамади або сукня, яка давно втратила свій яскравий колір. Саме тому на першій зустрічі з ведучим звертайте увагу на його зовнішність. Поговоріть про стиль одягу, особливо якщо ви плануєте влаштовувати тематичне весілля. Ведучий має вписуватись в загальну картинку свята, так само, як і всі на весіллі.

Велику роль відігрває досвід роботи, і про це не буде зайвим запитати. Зараз у ведучих є, що показати молодятам — портфоліо представлені на інтернет-сайтах, хоча фото та відео також можна оцінити.

В свою чергу тамада або ведучий обов’язково має поцікавитись у замовників про саме весілля, ан якому йому треба буде працювати — приблизна кількість гостей, їх вік, музичне оформлення та інші елементи весільного свята — салюти, постановка першого танцю, наявність чи відсутність тих чи інших весільних традицій. Такі питання — ознака професіоналізма, оскільки ведучий має створити програму свята саме для вашого весілля, яке буде відмінним від інших, і він зможе адаптуватись під вас. Якщо ці моменти мало цікавлять тамаду, тоді він, можливо, може працювати за стандартним сценарієм, або не має достатнього досвіду в цій сфері.

Не всім подобаються конкурси на весіллі, ті чи інші весільні звичаї, і цей момент також варто обговорити з ведучим. Поцікавтеся, що запропонує ведучий, що з цього вам подобається, а що ні, і оберіть найкращий варіант, який сподобається і вам, і гостям на вашому весіллі. Все це обов’язково має бути записане. «Правильний» ведучий зажди робить нотатки під час бесіди з молодятами, щоб нічого не пропустити.

Не забувайте про обставини, на які ніяк неможливо вплинути, наприклад, погодні умови чи дорожній рух. Поцікавтесь, в якій годині ведучий прибуде на місце проведення весілля. Йому обов’язково треба прибути на місце раніше, щоб підготувати апаратуру, ознайомитись з персоналом, якщо він ще не працював в цьому готелі чи ресторані, а також підготувати гостей перед зустріччю з молодятами.

Вартість послуг завжди має бути обговорена заздалегідь, а також час роботи. Так ви застрахуєте себе від непередбачуваних обставин, якщо ведучий буде потрібен вам трохи довше, ніж було заплановано.

Талановитий ведучий — це людина, яка є дерижером весілля. Він запрошує гостей до столу, на танцмайданчик, оголошує перший танець наречених, кидання букету та підв’язки, керує різними моментами та узгоджує дрібні негаразди, які можуть вплинути на загальний вигляд весілля. Окрім того, досвідчений ведучий також може порекомендувати ряд весільних дрібничок, які можуть стати в нагоді при організації весілля — від музикантів, феєрверків до оформлення  повітряними кульками, живими квітами тощо.

One Response so far.

  1. Люда:

    Головне, щоб ведучий був не старий