Home » Як підготуватися до вінчання?

Як підготуватися до вінчання?

534634554_новый размер

Питання священнику про вінчання

Питання: Скажіть будь ласка, як правильно підготується до таїнства Вінчання?

Відповідь: Для здійснення над Вами таїнства вінчання Вам необхідно: — великий білий вінчальний рушник (на ньому стоять молоді під час вінчання);

- Вінчальні свічки (бувають жовті воскові або гарно оздоблені парафінові білі);

- Дві ікони — Спасителя і Казанської Божої Матері (можуть бути окремими або разом);

У більшості випадків, перед вінчанням шлюб повинен бути зареєстрований в РАГСі, тож у церкві знадобиться свідоцтво про шлюб, якщо звичайно пару не вінчає їх батюшка-духівник, який добре знає молодих.

Залежно від величини і статусу храму розмір пожертвувань (оплата за вінчання, за благословіння фото-і відеозйомки таїнства) може бути разним. Прі бажанні знімати таїнство на фото/відео, ви повинні дізнатися чи допускається фото-, відеозйомка вінчання в обраному Вами храмі і бути готові до того , що батюшка може не схвалити вашого бажання фотографуватися, хоча останнім часом в храмах досить лояльно ставляться до фото-відеозйомці вінчання.

Перед вінчанням наречений і наречена повинні сповідатися і причаститися Святих Тайн. Як відомо, для цього потрібно підготуватися за 3-4 дні (пост, читання молитов і Послідування до Причастя).

Під час вінчання на нареченій обов’язково повинен бути головний убір (наприклад, традиційна фата) і біле (світла) сукня. Оскільки білий колір у православ’ї — колір Господа Ісуса Христа.

Обов’язкові натільні хрестики для наречених.

Благослови Вас, Господи!

(О. Павло)

2 Responses so far.

  1. Наталья:

    Важны Исповедь и Причастие жениха и невесты! — Исповеди обязательно предшествует пост в течении 3 или 7 дней