Home » Статті » Підготовка до весілля » Чим замінити кидання весільного букету нареченою?

Чим замінити кидання весільного букету нареченою?

920023090293092323Традиція з киданням підв’язки — оригінальна, проте, зважаючи на свою сміливості, може підійти далеко не всім молодятам. У чому полягає ця традиція? Кидання підв’язки нареченим — це символічна передача естафети іншим неодруженим молодим чоловікам, які планують також через деякий час відмовитися від холостий життя і зв’язати себе узами шлюбу. Якщо вважається, що першою після цього весілля заміж вийде дівчина, що зловила букет нареченої, то новим нареченим стане той, хто зловив підв’язку.
Збентеження у багатьох викликає не стільки кидання підв’язки, а саме процедура знімання цього елемента жіночої білизни з ніжки нареченої. Не багато вирішуються на такий розкутий крок. Очевидно, що розумніше за все — зняти підв’язку заздалегідь. Або ж, якщо наречена не планує розлучатися з цим аксесуаром, варто підготувати ще одну підв’язку заздалегідь. Якщо ж з тих чи інших причин з підв’язкою не склалося, варіанти завжди знайдуться.

Обговорити даний елемент весілля молодята повинні з ведучим. Він / вона завжди підкаже, які існують варіанти заміни, якщо з підв’язкою у вас не складається. Так, наприклад, дуже красиво і символічно буде, якщо жених кине в натовп неодружених хлопців свою бутоньєрку. Тут проводиться аналогія з букетом нареченої, оскільки бутоньєрка, як правило, являє собою зменшену копію букета. Та й зловити її буде не в приклад складніше, адже вона на порядок менше. Як варіант, наречений може кидати свою краватку або метелика, якщо він вибрав цей аксесуар на весілля. Погодьтеся, передача краватки виглядає ще більш символічно як знак сімейних уз, ніж та ж підв’язка або скриньки для подарунків.

Є ще одна непогана ідея, і вона для молодят, які хотіли б залишити все весільні атрибути при собі. Так, якщо наречена не планує кидати букет, а наречений не готовий віддавати свій щасливий краватку, пара може придбати плюшевих ведмежат або інші м’які іграшки, декоровані як наречений з нареченою — з фатою і метеликом. Тоді молодята по черзі кинуть свої іграшки, передавши тим самим зловив молодим людям напуття на якнайшвидшу весілля і щасливе сімейне життя.

Насправді, варіантом може бути ще більше, і ми представили лише найпоширеніші. Все залежить від вашої власної фантазії та ідей, яких запропонує ваш весільний ведучий.