Home » Весільний букет Чернівці » Як обрати весільний букет? Фото букетів

Як обрати весільний букет? Фото букетів

vesilnyi_buket0914Весільний букет — це данина традиції і неймовірно гарний аксесуар, який вдало доповнює образ нареченої. За структурою вони можуть бути різними, так само, як і за формою та кольором. Весільні букети сезону 2015створюються флористами з урахуванням модних віянь та тенденцій.

Отже, різноманітність в букетах нареченої в сезоні 2015 вітається. Майстер може поєднувати різноманітні квіти і різні кольори, використовувати різні форми. В цій справі варто підтримувати певний стиль та використовувати єдину кольорову гаму.

Дивіться також:

По-справжньому сучасними виглядають тендітні букети невеличких розмірів. Вони трохи більші за прикраси для зап’ястків з живих квітів, тому їх іноді називають букети-корсажі. Наречена не втомиться від носіння такого букету протягом дня весілля, оскільки букет невеличкий, легкй, але неймовірно елегантний.

В весільній флористиці 2015 року вітається природність, справжня натуральна краса. Дивіться нижче у статті фото весільних букетів — 2015. Саме тому в моді будуть в цей сезон дикі рослини, польові або лісові квіти, квіти, які вирощуються в суду. Букет, створений таким чином, ніби ви лише зараз зірвали його, прогулюючись лісними галявинами або полем, — це справжній хіт сезону 2015! Варто лише вміло поєднати квіти за фактурами та кольором.

Неймовірно витончено та стильно виглядають монобукети — весільні букети, виготовлені в одному кольорі або відтінку. Рожеві, червоні, жовті, фіолетові, блакитні, навіть зелені букети — це одночасно і просто, і дивовижно. Такі букети дуже вдало підкреслюють природню красу та ніжну жіночність нареченої.

Певні квіти в букеті нареченої мають певне значення, виступають символом почуття обо якості. Півонії уособлюють щирість почуттів, так само, як і білі троянди. Червоні троянди — це класичне втілення кохання, рожеві квіти — це ніжність і турбота. Обираючи весільний букет, вне варто забувати і про символіку квітів.

Букети, які несуть у собі традиційний зміст, також дуже цікаві. Приказка про те, що на весілі має бути щость старе і щось нове, щось блакитне і позичене, може бути відображена в букеті нареченої. Букет з блакитних квітів, доповнений прикрасами мами або бабусі, позичена брошка — все разом створить неповторну композицію з традиційної весільної приказки.

Оригінальні весільні букети, в яких домінуючим кольором є зелений — справжня новинка. Причому, це стосується не лише листя, але й квітів соковитого кольору. Такі букети обирають для себе сучасні наречені, які не бояться виглядати трохи зухвало і незвичайно.

Обираючи букет, варто враховувати особливості весільної сукні, основні кольори весілля, тематку, а також сезонність квітів. Обирати вам, який букет буде підкреслювати ніжну красу тендітної нареченої!

Дивіться фото весільних букетів 2015: