Home » Новини » Фотограф розповіла недоречні поступки чоловіків на весіллях

Фотограф розповіла недоречні поступки чоловіків на весіллях

987293847234234

Кім Вільямс розповіла, як її на роботі часто намагалися поцілувати.

Весільний фотограф Кім Вільямс опублікувала в Instagram пост, у якому перерахувала найнедоречніші поступки, які чоловіки чинили по відношенню до неї, коли вона була на роботі. Дівчина розповіла, як представники протилежної статі часто торкалися її без її згоди, хапали за шию на танцполі або просили номер телефону прямо посеред вітальної мови.

«Дії, які чинили по відношенню до мене чоловіки на весіллях у 2021 році», — назвала пост фотограф. Вона вказала, що йдеться не лише про гостей урочистостей, а й тих, хто теж працює на святі: діджеях, власниках закладів та інших фотографах.

За словами Вільямса, чоловіки без її дозволу опускали руки їй на талію, намагалися поцілувати її, випитували в інших людей інформацію про її сімейний стан. Також вона зізналася, що фотографи-чоловіки часто не сприймали її всерйоз та критикували її техніку.

«Я знаю, що мої клієнти розладнаються, дізнавшись, що все це сталося на їхніх весіллях, тому я ніколи раніше не говорила про це в Інстаграм. Я дуже намагалася, щоб ви ніколи не дізналися цього, але зараз відчуваю, що це розмова, яку потрібно розпочати», — додала Вільямс. Дівчина додала, що вважає цю проблему актуальною, і наголосила, що її дружелюбність та усмішливість не означають, що вона згодна на ті дії, які були перераховані у пості.

Раніше друга дівчина, яка працює весільним фотографом, розповіла, що стерла весільні фотографії та пішла зі свята. Вона пояснила, що вчинила так, бо наречений відмовився погодувати її або відпустити на перерву, щоб вона змогла поїсти.