Home » Новини » Рустикальне весілля у Чернівцях — в ресторані Траторія

Рустикальне весілля у Чернівцях — в ресторані Траторія

935493894844Ресторан «Траторія» на вулиці Руській запрошує провести рустикальне весілля та надає поради про деталі  проведення рустикального весілля. Контакти ресторану Траторія: телефон: 90-11-02, 099 38 44 242 , адреса: м. Чернівці, вул. Руська 242.

Рустик — від англ. rustic — сільський. Основними ознаками цього стилю можна назвати простоту, близькість до природи, простоту декору і навіть легку грубість у використовуваних матеріалах і оформленні. Але це тільки на перший погляд: продуманий рустик — це дуже ніжний і витончений стиль, де немає нічого зайвого, все дуже гармонійно, а кожна деталь являє собою дизайнерську знахідку.

Інтер`єр ресторану Тратторія в Чернівцях:

Образ нареченої на рустикальному весіллі:

Плаття — просте, не переобтяжене деталями, зазвичай вільного силуету або із завищеною лінією талії. Плаття виконано переважно з натуральних, повітряних, напівпрозорих матеріалів, мережива. Органічно виглядають різні накидки, палантини, шалі, хустки, що доповнюють образ. ВЗУТТЯ повинна бути зручною, на низькому каблуці або без нього, часто наречені вибирають чоботи з широкою халявою в якості весільного взуття. фата часто замінюється вінком з живих квітів, а також іншими прикрасами для зачіски: трессуарамі, обідками, тканинними і живими квітами. Бижутурія  — або практично непомітна в дусі мінімалізму, або масивна з використанням каменів, ланцюжків, металевих деталей, прикраси з дерева і шкіри.

Зачіска

У нареченої в рустикальном стилі повинна бути максимально природною і навіть злегка недбалою: великі м’які локони можуть вільно падати на плечі, а можуть бути прибрані назад. Для створення образу в стилі рустик підійдуть нескладні варіанти плетіння, об’ємні коси, розпатлані пучки. Стиль в макіяжі — мінімалізм і натуральність, можливий яскравий акцент на губи, рум’янець.

Образ нареченого

Нареченому не обов»зково бути у костюмі, можна обмежитися брюками і сорочкою. Образ може доповнювати жилетка. Жилет і піджак зовсім не повинні бути того ж кольору і фактури, що і брюки, можна в якості верхнього одягу вибрати в’язаний кардиган. Мабуть, найпопулярніший рустикальний принт — клітина. ВЗУТТЯ може бути абсолютно різною, тільки не класичною. Стильний аксесуар для нареченого в рустикальном стилі: метелик, підтяжки, капелюх.

Флористика

Букет нареченої в стилі рустик складається з абсолютно різних кольорів і часто має нерівну, іноді навіть несиметричну форму. Часто в букетах використовуються садові і польові квіти і рослини, їх можна поєднувати з класичними для весільних букетів трояндами. До традиційних для рустикальних букетів квітів можна віднести лаванду, ранункулюси, ромашки, сукуленти, гипсофилу. Можна урізноманітнити букет соняшниками, колосками пшениці, різної зеленню. Не обов’язково обмежуватися тільки живими квітами, букет може бути складений із сухоцвітів, фетрових чи тканинних квітів, шишок. Ніжка букета прикрашається стрічками, мотузкою, мішковиною, мереживом, різними медальйонами. У такому ж стилі робляться і бутоньєрка жениха.

Місце церемонії

Рустикальні церемонії, мабуть, одні з найкрасивіших і оригінальних. Всі вони проводяться в мальовничих місцях на лоні природи (зелений парк, галявина в лісі, високе дерево в полі, берег річки або озера, задній двір власного будинку) або практично на відкритому повітрі, наприклад, в шатрі, ангарі або під навісом. Популярним елементом декору є ВЕСІЛЬНА АРКА, виконана з самих різних матеріалів: гілок, тканини, стрічок. Арка може бути прикрашена живими квітами, рослинами в кашпо.

Місце торжества

Святкова вечеря рустикальной весілля проводиться знову ж під відкритом, в шатрі, відкритому ресторані, дерев’яному ангарі. Дуже красиво виглядає простір, прикрашене численними лампочками, гірляндами або свічками, в цьому відмінна риса стилю — особливе освітлення. У шатрах і на відкритих верандах велика увага приділяється оформленню стелі, активно використовуються полотна тканини, стрічки, об’ємні кулі з паперу та гілок, паперові помпони та гірлянди.
кольори весілля.

Квіти

Вибір квітів для рустикального весілля великий, але в палітрі обов’язково присутні природні відтінки: бежевий, коричневий, оливковий, всі відтінки зеленого. Поширені відтінки садових і польових квітів, фруктів: пшеничний, лавандовий, волошковий, гранатовий, баклажановий, гарбузовий.

Деталі декору

Декор в стилі рустик активно використовує мішковини, з якої виготовляються скатертини і раннери (столові доріжки), серветки, прикраси на стільці, прапорці. Мішечки з мішковини, які можна наповнити солодощами зі солодкого столу — відмінна ідея бонбоньєрок ля гостей. Мішковина є популярним матеріалом для декорування різних весільних аксесуарів: подушечки для кілець, свічок, бокалів, запрошень, квіткових ваз. Не менш актуальні трава, зелень, гілочки, сухоцвіти, шишки. Можна зустріти в оформленні пташині клітки, ліхтарики, декоративні горщики і кашпо, скляні банки і алюмінієві відерця замість ваз, лійки, дерев’яні прищіпки, кошики, а також деякі предмети меблів — комоди, столи з ящиками, дерев’яні двері. ДЕРЕВО як матеріал взагалі часто зустрічається в рустикальном декорі. Поширені квіткові, трав’яні орнаменти, зображення птахів, коней.

Торт і солодкий стіл

Для створення торту у  рустикальному стилі використовуються природні мотиви: зображення гілок і листя, трави і квітів. Часто рівні торта стилізовані під дерев’яні поліна, та й подається головне ласощі весільної вечірки в основному на круглій підставці, що представляє із себе дерев’яний спіл. ФИГУРКИ на торті звичайно дерев’яні, це можуть бути люди або тварини: білки, олені, лосі, сови та інші птахи. Популярний топпер — мініатюрна гірлянда з прапорців з написом або паперові фігурки нареченого і нареченої на шпажках. Торт можна замінити на фруктовий пиріг або піраміду з капкейков.