Home » Статті » Підготовка до весілля » Як організувати весільний фуршет?

Як організувати весільний фуршет?

images (2)123455Свято весілля є уособленням створення нової сім’ї, і тому у нас прийнято пишно святкувати весілля, щоб майбутнє подружнє життя було веселим та радісним, сповненим приємних відчуттів. Звичайно, кожна пара турбується про те, щоб свято весілля сподобалось не лише їм двом, але й кожному окремо взятому гостю на весіллі.

Традиційне весілля в якості головної події має реєстрацію шлюбу або вінчання. В сучасному світі молодята вирішують офіційно поєднатися шлюбом в один день, а вже в день урочистого весілля влаштувати елегантну церемонію, озвучивши перед гостями обітниці кохання. Однак інколи ці моменти можуть опускатися, і на перший план виходить така частина весілля, як святковий бенкет. Дуже часто наречені звертаються за послугами організаціїх весільного фуршету як доповнення до основного частування на бенкеті, або ж замість ноього. Одже, зараз ми поговоримо про те, як організувати весільний фуршет.

Звісно, весільний фуршет має розраховуватись відповідно цілей, які ви перед ним ставите. Якщо йдеться про невеличку закуску, коли гості можуть спробувати щось перед основним застіллям і не бути голодними, то фуршет не має включати в себе багато страв. Важливо, щоб на столі були присутні декілька закусок, свіжі фрукти, канапки та два-три різновиди напоїв. Не забудьте також про безалкогольні напої — соки, солодку та мінеральну воду з газом і без газу.

В тому разі, якщо фуршет виступає в якості основного частування гостей, тобто використовується як заміна традиційного бенкета, це змінює повну концепцію весілля. Але якщо ви виступаєте за оригінальне весільне свято, хочете зробити весілля не довгим, але таким, що запам’ятається, стиснені через пізню церемонію одруження, то організація весільного фуршету для вас — це найкращий варіант. Окремо варто відзначити, що організувати весільний фуршет можна дуже вигідно для молодят. По-перше, на це не витрачається велика сума грошей у порівнянні з традиційними весільними бенкетами. По-друге, застілля триває іноді дуже довго, у той час як фуршет може бути розрахований на час 1 години до 2,5-3 годин.

Дуже зручно організовувати весільні фуршети, коли ви бажаєте запросити багато гостей, але фінанси не дозволяють робити великі витрати на страви. Окрім того, фуршет може біти влаштований буквально будь-де — в ресторані, в арендованому приміщенні, на свіжому повітрі, навіть вдома чи на дачі, на спортивному майданчику або на борту катера чи теплохода. При організації весільного фуршету ви не обмежуєтесь вибором місця та простору, тому що для фуршету немає необхідності встановлювати столи та стільці, як для традиційного застілля. Фуршет створює гарні умови для спілкування між гостями.

Організувати весільний фуршет найкращим чином вам допоможуть професіонали цієї справи. Вам запропонують оригінальні і смачні закуски, салати до фуршетного столу, а також гарячі страви, які подаються в зручній порційній формі. Компанії по облаштуванню весільного фуршету пропонують гарно продумане меню, смачні страви та напої до вашого весілля, а також дійно ювелірну роботу обслуговуючого персоналу. Справа в тому, що при обслуговуванні фуршету не потрібно мати багато офіціантів, але їхню професійність завжди можна оцінити. Найкращими є ті офіціанти, які є майже непомітними на святі, проте вони завжди турбуються про те, щоб на фуршетних столах не було пустого посуду або брудних серветок, а в келиху завжди грало свіже шампанське.

Організувати фуршет на весілля вам допоможуть знатоки в цій сфері. Для організації фуршету варто знати кількість гостей, мати побажання до меню, обрати закуски, холодні та гарячі, обговорити солодкий стіл та напої, а також вибрати запропоновані варіанти оформлення відповідно до метатики вашого весілля. Весільний фуршет — це завжди смачно, неймовірно зручно, а також дуже сучасно!

2 Responses so far.

  1. Анютка:

    Так, звичайно, фуршет можна зробити самомоу але краще покликати фахівця

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>