Home » Статті » Європейський стиль в оформленні весілля

Європейський стиль в оформленні весілля

29834987298374234Стилістика весіль може бути найрізноманітнішою. Багато молодят, самі того не підозрюючи, вибирають класичний стиль, і цей варіант є безпрограшним, адже класика, вже повірте, ніколи не вийде з моди. В даний час на піку популярності — весілля в європейському стилі.

Що ж означає європейський стиль в оформленні весілля? Це одночасно стриманість і прояв тонкого смаку, вишуканість і відсутність помітності і пихи, стиль, який виявляють в деталях. Наряди молодят також поєднують в собі класичні нотки — стильний костюм для нареченого і ніжне плаття нареченої білого кольору або модного вже який сезон кольору «айворі».
Європейський стиль весілля має на увазі також живі квіти в декорі, відсутність важких деталей, єдиний колір весілля, який помітний в нарядах гостей. Ведучий на європейській весіллі — сучасний і одночасно стриманий, програма насичена і цікава, але легка, так як європейський весільний стиль навіть в манері ведення весілля — це прояви тактовності.
Основні кольори, які проявляються в оформленні весілля в європейському стилі — це ніжні приглушені відтінки. В першу чергу, це білий і горезвісний айвори, ніжно-рожевий і неяскравий бузковий, персиковий, бежевий, сріблястий.
Вишукана нотка, притаманна багатьом європейським весіллям — це зворушлива виїзна церемонія, для якої передбачається окремий зал або відкритий майданчик — біля води, під відкритим небом, в альтанці. Варіантом вибору місця маса. Незайвим буде живий музичний оформлення церемонії, яке стане її гідною прикрасою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>