Home » Статті » Підготовка до весілля » Одяг для мами нареченої

Одяг для мами нареченої

2983409292834Найбільш почесними і важливими гостями на весіллі, крім, зрозуміло, самих молодят, є їхні батьки. Якщо з образами батьків все більш-менш зрозуміло — класичні костюми, краватки або метелика, то підхід до вибору вбрання мама нареченої і нареченого буде кардинально іншим.

Безумовно, обидвом мамам потрібно виглядати стильно, адже весілля — то і їх свято теж. Крім того, матері також важливо красиво вийти на весільних знімках і відео.

При виборі вбрання для мами нареченої і нареченого важливо пам’ятати, що образ повинен вписуватися в загальний тіль весілля. Якщо торжество буде витримано в певному кольорі, то і у виборі вбрання варто дотримуватися заданої колірної гами.

Затьмарювати наречену на весіллі не дозволяється нікому, навіть її матері. Тому наряд матері повинен відрізнятися як за фасоном, так і за кольором, навіть якщо мама дуже молода і сучасна. А ось якщо наряди обох мама молодят будуть поєднуватися між собою по відтінку або за стилем, це буде виглядати більш ніж доречно і дуже стильно!

Головне завдання, яке ставиться практично перед будь-яким одягом — будь то повсякденні образи або наряд на весілля — це її зручність і комфорт. Весілля для кожного гостя, а вже тим більше — для батьків молодят, — це торжество, тому одяг повинен не тільки добре сидіти по фігурі, але і бути зручним, не стискати рухів як під час застілля, так і під час танців, а також не створювати незручних ситуацій.

Образ мами нареченої і нареченого повинен бути доречним як для самого торжества, так і відповідати віку жінки. Недоречно короткі спідниці, надто облягаючі фасони або надмірно об’ємні речі — все це може не тільки перевантажити образ, але і зробити його вульгарним. Оптимальний варіант — вишукане елегантне плаття або костюм, який підходить під тип фігури, який вигідно підкреслює достоїнства фігури і непомітно приховує деякі недоліки.
Доповнити образ мами нареченої і нареченого допоможуть зі смаком підібрані аксесуари — непомітна сумочка, зручна і стильна взуття, гарні прикраси. А гідним завершенням образу стане модна укладка і вишуканий непомітний макіяж.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>